Dėmesio ATOSTOGOS!!! Užsakymai padaryti nuo 2020-01-09 bus pristatyti po 2020-01-21.
Šį mėnesį 20% nuolaida karnizams 16mm, 19mm, 25mm.
Nuolaida pritaikoma įvedus nuolaidos kodą: karnizai20.
 

Įtempiamos lubos yra viena iš populiaresnių dizaino ir interjero sprendimų, naudojamų moderniose gyvenamosiose ir verslo patalpose. Kodėl žmonės renkasi įtempiamas lubas?
 
Estetika: Įtempiamos lubos gali būti įrengiamos įvairių spalvų, tekstūrų ir modelių, todėl galima pasirinkti tinkamą stilių bet kokiam interjerui. Jos gali atspindėti tiek minimalistinį, tiek prabangų dizainą, todėl daugelis žmonių mėgsta jų universalumą.
 
Funkcionalumas: Įtempiamos lubos gali būti naudojamos ne tik kaip estetinis interjero elementas, bet ir kaip praktiškas sprendimas. Jos gali būti įrengiamos su akustiniais ir šilumos izoliaciniais sluoksniais, kurie padeda kontroliuoti garso sklaidą ir išlaikyti optimalią temperatūrą patalpoje. Taip pat galima integruoti apšvietimo sistemas, ventiliacijos angas, garso kolonėles ar kitus techninius elementus tiesiai į lubas.
 
Montavimo paprastumas: Įtempiamos lubos yra palyginti lengvai įrengiamos ir greitai montuojamos. Montavimas atliekamas be purvo, nešvarumų ir didelių statybos trikdžių. Šis procesas greitesnis nei tradicinio tinko, gipso, lubų montavimas.
 
Priežiūra ir ilgaamžiškumas: Įtempiamos lubos yra lengvai valomos ir priežiūros reikalauja minimaliai. Jos dažniausiai yra atsparios dulkių kaupimuisi ir nereikalauja dažymo ar kitų remonto darbų. Be to, jos yra gana atsparios deformacijoms, todėl išlaiko savo išvaizdą ilgą laiką.
 
Įtempiamų lubų kaina su montavimu nuo 15 €/m2
 
 
Matinės lubos
Blizgios lubos
Kelių lygių lubos
Medžiaginės lubos
Su LED apšvietimu lubos
Žvaigždėtas dangus 
Fotospauda ant lubu

 

ĮTEMPIAMOS LUBOS

Šioje kategorijoje nėra prekių.