Dėmesio ATOSTOGOS!!! Užsakymai padaryti nuo 2020-01-09 bus pristatyti po 2020-01-21.
Šį mėnesį 20% nuolaida karnizams 16mm, 19mm, 25mm.
Nuolaida pritaikoma įvedus nuolaidos kodą: karnizai20.
 

KASETINIAI Roletai

       Roletai plastikiniams langams yra itin lengvai valdomi grandinėlės pagalba. Jų valdymo mechanizmas turi specialią stabdymo sistemą, kuri leidžia roleto audinį užfiksuoti bet kurioje vietoje, todėl galėsite paprastai ir be jokių rūpesčių apsisaugoti nuo įkyrių saulės spindulių. Šie roletai yra itin patogūs dėl to, kad jų nereikia sutraukinėti, kai atidarote langą - roletas atsidaro kartu, o medžiaga išlieka prigludusi prie stiklo. Todėl karštą dieną Jums nereikia rinktis tarp gryno oro ir akinančių saulės spindulių - atsidarykite langą ir toliau slėpkitės šešėlyje. 
       Sumontuoti roletai neužima papildomos vietos ir palieka tuščią palangę, todėl čia gali tilpti visos Jūsų mylimos gėlės ar kitos kambario dekoracijos. Be to, roletai yra ekonomiškas pasirinkimas, kuris pravers ne tik šiltuoju, bet ir šaltuoju metų laiku. Vasarą jie sulaiko saulės spindulius ir neleidžia kambariui įkaisti, o žiemą - iš lauko nepraleidžia ateinančio šalčio ir namuose sulaiko šilumą.
Roletai plastikiniams langams yra lengvai prižiūrimi. Tiesiog susikaupusias dulkes švelniai nubraukite drėgna šluoste nuo audinį slepiančios kasetės. O norėdami pakeisti audinį, neskubėkite išmesti viso mechanzmo. Išsirinkus naują audinį mes nesunkiai pakeisime senąjį nauju ir Jūs vėl galėsite mėgautis atsinaujinusiu interjeru.
       Roletai plastikiniams langams - tai ne tik funkcionalus ir patogus būdas uždengti plastikinius langus, bet taip pat yra jauki Jūsų namų 
interjero detalė.

KAIP PAMATUOTI ROLETUS?

Šioje kategorijoje nėra prekių.